PRIPREMNA NASTAVA – RAZREDNI ISPITI

Organizacija PRIPREMNE nastava i raspored polaganja RAZREDNIH ISPITA u školskoj 2018/2019. godine, možete pogledati OVDE!!!

OBAVEŠTENJE ZA UČENIKE ZAVRŠNIH RAZREDA

Pripremna nastava za polaganje razrednog ispita za učenike završnih razreda održaće se u:

  • subotu 01.06.2019. godine od 9 časova

  • ponedeljak 03.06.2019. godine od 9 časova

Pripremna nastava iz predmeta FIZIČKO VASPITANJE održaće se u subotu 01.06.2019. godine sa početkom u 11 časova.

RAZREDNI ISPIT će se održati u utorak 04.06.2019. godine i u sredu 05.06.2019. godine u dogovoru sa odeljenjskim starešinama.

UPIS UČENIKA U PRVI RAZRED, školske 2019/2020.

– PREUZMITE opšte informacije za upis učenika u prvi razred naše škole, po područjima rada i obrazovnim profilima!

      – PREUZMITE FLAJER NAŠE ŠKOLE!!!

TAKMIČENJE OPERATERA

Školsko takmičenje za operatere mašinske obrade i bravare-zavarivače održano je 04.04.2019.godine. Takmičenje se sastoji iz teoretskog dela, testa znanja, i izrade praktičnog rada.Rezultati takmičenja:

Prvo mesto za operatere mašinske obrade – strugare osvojio je Dobričić Svetozar,

Prvo mesto za operatere mašinske obrade – glodače osvojio je Nećak Petar,

Prvo mesto za operatere bravare  – zavarivače osvojio je Ilić Milan.

Sve učesnike takmičenja, Nastavničko veće naše škole, pohvaljuje kao i njihove nastavnike.

OBAVEŠTENJE

ZA KANDIDATE U POSTUPKU
PREKVALIFIKACIJE/DOKVALIFIKACIJE/NASTAVKA ŠKOLOVANJA

Januarski ispitni rok (predviđen za 02.03.2019.), se pomera za 7 (sedam) dana, zbog Verskog praznika ZADUŠNICE, tako da:

Pismeni ispit iz MATEMATIKE – sreda 06.03.2019. u 16 časova
Pismeni ispit iz SRPSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI – četvrtak 07.03.2019. u 16 časova
Pismeni ispit i STRANOG JEZIKA – petak 08.03.2019. godine u 16 časova
Polaganje ostalih ispita – subota 09.03.2019. u 8 i 30 časova

UPIS KANDIDATA NA VANREDNO ŠKOLOVANJE

Poštovani,
u toku je preliminaran upis kandidata na programe prekvalifikacie, dokvalifikacije i specijalizacije na obrazovne profile, koji su verifikovani od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. Sve informacije možete videti na strani VANREDNO ŠKOLOVANJE!

SPORTSKA HALA

PRED OTVARANJEM

POČETAK ŠKOLSKE 2018/2019. godine

Dragi učenici PRVOG razreda naše škole,

pozivate se da u u petak 31.08.2018. godine, sa početkom u 10 časova, dođete u našu školu, kako bi ste se upoznali sa odeljenskim starešinama, novim drugarima i organizacijom nastave u školi, za narednu školsku 2018/2019. godinu.

Pozdravna reč direktora, kao i prozivka od strane odeljenskih starešina, obaviće se ispred škole, na strani do ulice!

Raspored smena za ponedeljak 03.09. 2018. godinu:

PREPODNEVNA SMENA (OD 8 ČASOVA):

Odeljenje broj PROFIL
1/6; 2/6; 3/6; 4/3
Elektrotehničar energetike
1/7; 2/7; 3/7; 4/2
Elektrotehničar računara
1/4; 2/4; 
Tehničar za zaštitu životne sredine
1/8
ELEKTRIČAR 
2/5
Tehničar za industrijsku farmaceutsku tehnologiju
3/3
Autoelektričar

POPODNEVNA SMENA (OD 14 ČASOVA):

Odeljenje broj PROFIL
1/1; 2/1; 3/1; 4/1 Tehničar za kompjutersko upravljanje
1/2; 2/2 Bravar/Zavarivač/Operater mašinske obrade
1/3; 2/3 Industrijski mehaničar
1/5; 3/5; 4/5 Tehničar za industrijsku farmaceutsku tehnologiju
3/4; 4/4 Tehničar za zaštitu životne sredine
3/2 Automehaničar/Mašinbravar

UPIS 2018-19. godine

Poštovani roditelji i učenici, 

ovde možete preuzeti raspored odeljenja planiranih za upis za školsku 2018/2019. godinu.

TAKMIČENJE OPERATERA 2018.

Na školskom takmičenju, održanom u prostorijama mašinske radionice, 09.03.2018. godine, operatera mašinske obrade – metalostrugar, postignuti su sledeći rezultati

1. Matić Dejan 165,

2. Tmušić Bojan 160,9,

3. Marinković Nikola 139

Takmičenju su prisustvovali učenici prve godine smer OPERATER MAŠINSKE OBRADE.

 

 

 

 

 

 

Ovom prilikom, svi zaposleni u našoj školi čestitaju učenicima na postignutim rezultatima, kao i njihovim profesorima!