NASTAVNO OSOBLJE

Stručno veće profesora SRPSKOG I ENGLESKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI :

Jovanović Dragana, profesor srpskog jezika i književnosti    

Milanović Biljana, profesor srpskog jezika i književnosti      

Đurić Marina, profesor srpskog jezika i književnosti, predsednik Stručnog veća

Simić Nataša   profesor srpskog jezika i književnosti

Vujanović Pavlović Milena,  profesor srpskog jezika i književnosti  

Spasić Vukosavsa, profesor engleskog jezika i knjižrevnostiI           

Dimitrijević Tomislav, profesor engleskog jezika i knjižrevnosti

Kaličanin Dragica, profesor engleskog jezika i knjižrevnosti

Stručno veće profesora HUMANISTIČKIH NAUKA:

Đorđević Zorica, diplomirani geograf

Nastić Ana, diplomirani istoričar, predsednik Stručnog veća

Vićentijević Goran, diplomirani istoričar       

Jovanović Jasminka, diplomirani istoričar      

Gavrić Siniša, master filozofije                      

Perović Obren, master sociolog         

Vlajić Ana, teolog

Ćirović Bojana, tekstilni inženjer       

Popadić Milana, diplomirani ekonomista       

Čolović Nataša, diplomirani istoričar umetnosti        

Đorđević Marina, dilomirani muzički pedagog

Stručno veće profesora FIZIČKOG VASPITANJA:

Ilić Milija, profesor fizičkog vaspitanja                     

Boca Andrea, profesor fizičkog vaspitanja    

Bogdanov Dalibor, profesor fizičkog vaspitanja, predsednik Stručnog veća

Nedić Irena, profesor fizičkog vaspitanja

Stručno veće profesora MATEMATIKE I INFORMATIKE:

Rakočević Aleksandar, master matematičar  

Tomić Tanasko, diplomirani matematičar      

Garašanin Slobodan, diplomirani matematičar

Peršić Vesna, diplomirani matematičar, predsednik Stručnog veća

Simić Divna, diplomirani matematičar

Radonjić Marina, diplomirani matematičar

Švabić Vida, profesor tehnike i informatike              

Švabić Dragan, profesor tehnike i informatike

Stručno veće profesora PRIRODNIH NAUKA:

Todorović Milijana, diplomirani hemičar       

Dimitrijević Vesna, diplomirani hemičar       

Milijanović Danijela, diplomirani hemičar     

Babić Zorica, diplomirani hemičar, predsednik Stručnog veća

Batrićević Dragan, diplomirani hemičar        

Marinković Violeta, diplomirani hemičar za opštu hemiju    

Popović Selena, diplomirani inženjer tehnologije

Filipović Nada, diplomirani inženjer tehnologije       

Lazarević Radmila, diplomirani inženjer tehnologije 

Turković Dragana, diplomirani inženjer tehnologije

Marković Valentina, diplomirani inženjer tehnologije

Lukić Tijana, diplomirani biolog                    

Ranković Mirjana, proesor biologije  

Milić Ana, diplomirani fizičar

Vasić Danijela, hemijski laborant       

Stručno veće profesora MAŠINSKE STRUKE:

Krstić Bojana, diplomirani inženjer mašinstva           

Popović- Lazović Gorica, diplomirani inženjer mašinstva     

Radisavljević Predrag, diplomirani inženjer mašinstva          

Krstović Marina, diplomirani inženjer mašinstva, predsednik Stručnog veća

Divljanović Mirjana, diplomirani inženjer mašinstva 

Ivanovioć Petar, diplomirani inženjer mašinstva       

Nedeljković Dragan, diplomirani inženjer mašinstva

Nedeljković Miroslav, diplomirani inženjer mašinstva          

Petrović Predrag, diplomirani inženjer mašinstva      

Ivanović Slaviša, diplomirani inženjer mašinstva      

Petrović Nataša, diplomirani inženjer mašinstva       

Milosavljević Jelena, diplomirani inženjer mašinstva 

Milojević Jovan, diplomirani inženjer mašinstva       

Pavlović Aleksandar, inženjer mašinstva za prizvodno mašinstvo    

Marković Siniša, mehaničar za održavanje mašinskog alata  

Radonjić Miroslav, metaloglodač                  

Paunović Aleksandra, inženjer mašinstva za prizvodno mašinstvo

Stručno veće profesora ELEKTROTEHNIČKE STRUKE:

Mihajlović Dragana, diplomirani inženjer elektrotehnike,predsednik Stručnog veća

Krstić Todosijević Ljiljana, diplomirani inženjer elektrotehnike       

Vulićević Biljana, diplomirani inženjer elektrotehnike          

Ćiraković Ivan, diplomirani inženjer elektrotehnike  

Pantelić Zoran, diplomirani inženjer elektrotehnike  

Krstić Jasmina, diplomirani inženjer elektrotehnike  

Riznić Ivan, diplomirani inženjer elektrotehnike       

Jovanović Marina, diplomirani inženjer elektrotehnike         

Manojlović Milenko, diplomirani inženjer elektrotehnike     

Radivojević Biljana, inženjer elektrotehnike 

Đorđević Zoran, elektroenergetičar

Comments are closed.