NASTAVNO OSOBLJE

Stručno veće profesora SRPSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI I STRANIH JEZIKA:

Đurić Marina, diplomirani filolog, profesor srpskog jezika I književnosti, predsednik stručnog veća

Vujanović-Pavlović Milena, diplomirani filolog, profesor srpskog jezika I književnosti
Jovanović Dragana, diplomirani filolog, profesor srpskog jezika I književnosti, 
Milanović Biljana, diplomirani filolog, profesor srpskog jezika I književnosti

Radivojević Branka, diplomirani filolog, profesor ruskog jezika

Dimitrijević Tomislav, diplomirani filolog, profesor engleskog jezika
Kaličanin Dragica, diplomirani filolog, profesor engleskog jezika, 
Spasić Vukosava, diplomirani filolog, profesor engleskog jezika

Stručno veće profesora HUMANISTIČKIH NAUKA:

Nastić Ana, diplomirani istoričar, profesor istorije, predsednik Stručnog veća
Đorđević Zorica, diplomirani geograf, profesor geografije
Đorđević Marina, profesor muzičke umetnosti
Čolović Nataša, diplomirani istoričar umetnosti, profesor likovne kulture
Lalić Biljana, diplomirani politikolog, profesor filozofije, sociologije, ustava i prava građana
Radovanović Marija, diplomirani ekonomista, profesor ekonomike i organizacije
Vlajić Ana, profesor verske nastave
Milivojević Nenad, profesor građanskog vaspitanja


Stručno veće profesora fizičkog vaspitanja:

Nedić Irena, diplomirani pedagog fizičke kulture, profesor fizičke kulture
Lekić Danilo, diplomirani pedagog fizičke kulture, profesor fizičke kulture, 
Bogdanov Dalibor, diplomirani pedagog fizičke kulture, profesor fizičke kulture, predsednik Stručnog veća.

Stručno veće profesora MATEMATIKE I INFORMATIKE:

Garašanin Slobodan, diplomirani matematičar, profesor matematike
Nikolić Ana, diplomirani matematičar, profesor matematike, 
Peršić Vesna, diplomirani matematičar, profesor matematike, predsednik Stručnog veća. 
Simić Divna, diplomirani matematičar, profesor matematike
Stojić Slavica, diplomirani matematičar, profesor matematike
Švabić Vida,  diplomirani profesor tehnike i informatike, profesor računarstva i informatike
Švabić Dragan, diplomirani profesor tehnike i informatike, profesor računarstva i informatike
 
Stručno veće profesora PRIRODNIH NAUKA:

Milijanović Danijela, diplomirani hemičar, profesor hemije
Todorović Milijana, diplomirani hemičar, profesor hemije, predsednik Stručnog veća
Jovanović Katarina, diplomirani biolog, profesor biologije i ekologije i zašt. živ. sredine
Popović Selena, diplomirani inženjer tehnologije, profesor grupe predmeta hemijske struke

Lazarević Radmila, diplomirani profesor tehnologije, profesor grupe predmeta hemijske struke
Babić Zorica, diplomirani hemičar, profesor grupe predmeta hemijske struke, predsednik Stručnog veća
Krasić Vesna, diplomirani hemičar, profesor hemije
Filipović Nada, diplomirani inženjer tehnologije, profesor grupe predmeta hemijske struke
Milić Ana, diplomirani fizičar, profesor fizike
Turković Dragana, inženjer tehnologije, profesor grupe predmeta hemijske struke
Milićević Dragan, inženjer tehnologije, nastavnik praktične nastave hemijske struke
Vasić Danijela, operater u industriji keramike, nastavnik praktične nastave hemijske struke

Stručno veće profesora MAŠINSKE STRUKE:

Divljanović Mirjana, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Ivanović Grozda,  diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Ivanović Slaviša, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Krstović Marina, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Radisavljević Predrag, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke

Ivanović Petar, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Petrović Nataša, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke, 
Riznić Zoran, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Čubrović Krsto, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke, predsednik Stručnog  veća
Nedeljković Dragan, diplomirani mašinski inženjer, profesor grupe predmeta mašinske struke
Marković Siniša, mehaničar za održavanje mašina alatki, nastavnik praktične nastave mašinske struke
Pavlović Aleksandar, mašinski inženjer, nastavnik praktične nastave mašinske struke
Nedeljković Mikica, diplomirani mašinski inženjer, nastavnik praktične nastave mašinske struke
Radonjić Miroslav, nastavnik praktične nastave mašinske struke

Stručno veće profesora ELEKTROTEHNIČKE STRUKE:

Božić Dragoljub, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Krstić-Teodosić Ljiljana, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Mihajlović Dragana, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke, predsednik Stručnog veća
Nedić Dobrila, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Riznić Ljiljana, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Krstić Jasmina, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Riznić Ivan, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Ćiraković Ivan, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke,

Manojlović Milenko, diplomirani elektroinženjer, profesor grupe predmeta elektro struke
Lazarević Živomir, pogonski elektroinženjer, nastavnik praktične nastave elektro struke
Đorđević Zoran, nastavnik praktične nastave elektro struke, elektroenergetičar specijalista

Comments are closed.